Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Marysin – oferty mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa(Marysin + 21 km)

710 000 zł51 m² 13 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa(Marysin + 21 km)

745 935 zł46,77 m² 15 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na Bemowie, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy powstaje nowoczesne osiedle, które harmonijnie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa(Marysin + 21 km)

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6 na granicy Ochoty i Włoch. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Wynajem | Warszawa Białołęka (żerań) | ul. Starowiślna | 2 pokoje | 45 m Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Kamionek,Warszawa(Marysin + 21 km)

2 155 716 zł83,88 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Warszawa

Nowodworska,Warszawa(Marysin + 21 km)

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł64,30 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie 59,7 m Żary, ul. Chopina Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone na trzecim piętrze w bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marysin

Marysin,mazowieckie

599 000 zł116 m² 5 181,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! 0% - Bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! dom tańszy niż mieszkanie! Nasza nowa inwestycja obejmuje 36 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marysin

Marysin,mazowieckie

620 000 zł116 m² 5 363,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! 0% - Bez podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! dom tańszy niż mieszkanie W marysinie! Nasza nowa inwestycja obejmuje 36 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Marysin